Nieuwe sponsor en rijdster voor Team Fietsshop Uitgeest.

Voor het seizoen 2013 heeft zich een nieuwe sponsor gemeld voor team Fietsshop Uitgeest. Canadian Dirt Imports wil graag het team komen ondersteunen. Maarten Essers de eigenaar van Canadian Dirt heeft gezien wat wij afgelopen jaar met ons team hebben bereikt en hebben gedaan. Onze rijders en rijdsters hebben veel trainingen en cursussen gedaan en mede daardoor stappen vooruit gemaakt in hun rijden. Dat is niet onopgemerkt gebleven.

Canadian Dirt vertegenwoordigt o.a. Race Face, Dartmoor Bikes and Products, Vertical 8, Cove Bikes, Nookie Bikes and Products, Crashgear, Miles Racing, Blacx Seatposts.

Aangezien Maarten zelf Roos op de Beeck onder zijn hoeden heeft, is het een logisch gevolg dat zij mee komt met Maarten naar ons team. Zo kunnen wij Roos ook de begeleiding en trainingen geven die wij ook momenteel onze rijders en -sters aanbieden. En kan Roos ook grote vooruitgang gaan boeken voor 2013.

Dit jaar werd Roos al 2e overall in de Nissan Downhillcup en heeft ze het onze rijdster Eline toch af en toe wel lastig gemaakt. Eline werd overigens 1e overall in de Nissan Cup. Roos haar resultaten: in de Nissan cup in Malmedy 4e , Bouillon 1e en in Huy 2e . Verder heeft Roos een 3e plaats overall behaald in de Nederlandse Minidownhillcup. Waar ze in Filthy Trails won op een 10e van een seconden voor Eline. In Malmedy was voor haar een mooie 2e plaats weggelegd.

Wij verheugen ons op de samenwerking met Canadian Dirt Imports en Roos op de Beeck.

Be Sociable, Share!

You may also like...