Team Fietsshop Uitgeest 2015

Het was een goed jaar voor het team. Met mooie resultaten van de meeste teamleden. Diversen overwinningen en zeer mooie podiumplaatsen.

Zoals op het Velovert festival Frankrijk, Trek Bike Attack Zwitserland, Shimano Epic enduro Frankrijk, Amblevè enduro België. Diverse 1e en podiumplaatsen Easy Phone Cup enduro België en zo ook in de diversen downhillwedstrijden 1e en podiumplaatsen. Alexandra Marchal reed bijvoorbeeld een 7e plaats in de zeer sterk bezette European serie in Zwitserland. 2014 pakte Kristien Nelen ook het Belgische kampioenschap downhill en het Belgische kampioenschap enduro en was Alaxandra daar 2e. Het is voor Kristien haar 5e Belgische titel, ongelofelijk. Roos op de Beeck was 2e overall in de IXS German Downhillcup.10432148_10152565757613739_8840049573149955708_n - kopie

Voor 2015 willen we met het team weer een stapje voorwaarts maken. Zo hebben we van 2 rijders afscheid genomen en een zeer sterke rijder aangenomen. We verwelkomen Jelmer Pietersma bij ons team en zijn zeer verheugd dat hij voor ons wil gaan rijden. Jelmer heeft zijn sporen in de mountainbike sport allang verdient, maar is zich gaan richten op de andere disciplines: downhill en enduro. In de downhill heeft hij afgelopen jaar zeer sterk gereden. Met een 3e overall podiumplaats in de German IXS cup 2014, 2e Thale, 6e Ilmenau, 3e Willingen, en 6e Winterberg. Jelmer was in 2013 ook al in de IXS German Downhill overall top 3 te vinden. In 2014 reedt hij ook al diversen podiumplaatsen bij de enduro’s o.a. de Easy Phone Cup.

Voor 2015 zullen we weer onze focus leggen op de enduro’s en downhillwedstrijden in Europa. Het volledige programma wordt eerdaags bekendgemaakt. Ons team zal voor 2015 bestaan uit Alexandra Marchal, Kristien Nelen, Roos op de Beeck, Daniel Prijkel en Jelmer Pietersma. Hans Haver, teammanager, en Nigel Spoor, mecanicien, zullen voor 2015 nog af en toe meerijden, maar hun taak is het begeleiden van het team zijn waar mogelijk.

Net na we dit persbericht klaar hadden, werden we verrast met een nieuwe grote sponsor voor ons team. Schwalbe banden zal het komende jaar onze fietsen voorzien van de verschillende type banden zowel voor de enduro als downhill. Verder zullen we ook met de diversen accessoires van Schwalbe aan de slag gaan: latex, binnenbanden bandenspanningsmeters etc. http://www.schwalbe.com. Maloja zal ook voor het 4e jaar de kleding verzorgen en Lapierre Cycles ons van de beste fietsen voorzien. Fietsshop Uitgeest en www.downhillsport.nl voor de verdere ondersteuning en lopen er nog een aantal gesprekken.

Meer lezen over ons team: www.teamfietsshopuitgeest.nl of Facebook Lapierre Benelux-Team Fietsshop Uitgeest en Team Fietsshop Uitgeest.

Wat nog even vermeld moet worden is dat wie ons team wil ondersteunen dat kan doen via www.teamfietsshopuitgeest.nl door een mooie kalender van ons team te kopen met prachtige foto’s. Voor € 14,95 is hij te koop en wordt gratis thuis gestuurd. De opbrengst is volledig voor de rijders.

Hans Haver

Kalender

  • Yes, I want to order a calender of your team. Ik maak € 14,95 over naar / I pay € 14,95 to: IBAN: NL84INGB 0677 426 526 BIC: INGBNL2A Bankname: ING BANK NV Name: Mw A. W. Versluijs
Be Sociable, Share!

You may also like...